Malajzikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Kampong 40 Rantai, 32500, Changkat Keruing, Perak: 32500

32500

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Kampong 40 Rantai, 32500, Changkat Keruing, Perak
Qytet :Kampong 40 Rantai
Rajon 2 :Changkat Keruing
Rajon 1 :Perak
Vend :Malajzi
Kodi Postar :32500

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :MY-08
gjerësi :
gjatësi :
Zona Koha :Asia/Kuala_Lumpur
Koha Koordinuar Universal :UTC+8
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Kampong 40 Rantai, 32500, Changkat Keruing, Perak është e vendosur në Malajzi.Kodi i saj është zip 32500.

Të tjerët u kërkohet në
Kampong 40 Rantai, 32500, Changkat Keruing, Perak,32500 ©2014 kodin postar Query