Malajzikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Kampong Lundang, 15150, Kota Bharu, Kelantan: 15150

15150

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Kampong Lundang, 15150, Kota Bharu, Kelantan
Qytet :Kampong Lundang
Rajon 2 :Kota Bharu
Rajon 1 :Kelantan
Vend :Malajzi
Kodi Postar :15150

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :MY-03
gjerësi :
gjatësi :
Zona Koha :Asia/Kuala_Lumpur
Koha Koordinuar Universal :UTC+8
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Kampong Lundang, 15150, Kota Bharu, Kelantan është e vendosur në Malajzi.Kodi i saj është zip 15150.

Të tjerët u kërkohet në
Kampong Lundang, 15150, Kota Bharu, Kelantan,15150 ©2014 kodin postar Query