Malajzikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Jabatan Amanah Raya, 01508, Kangar, Perlis: 01508

01508

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Jabatan Amanah Raya, 01508, Kangar, Perlis
Qytet :Jabatan Amanah Raya
Rajon 2 :Kangar
Rajon 1 :Perlis
Vend :Malajzi
Kodi Postar :01508

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :MY-09
gjerësi :
gjatësi :
Zona Koha :Asia/Kuala_Lumpur
Koha Koordinuar Universal :UTC+8
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Jabatan Amanah Raya, 01508, Kangar, Perlis është e vendosur në Malajzi.Kodi i saj është zip 01508.

Të tjerët u kërkohet në
Jabatan Amanah Raya, 01508, Kangar, Perlis,01508 ©2014 kodin postar Query