Malajzikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Jalan Pujangga 23/5, 40300, Shah Alam, Selangor: 40300

40300

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Jalan Pujangga 23/5, 40300, Shah Alam, Selangor
Qytet :Jalan Pujangga 23/5
Rajon 2 :Shah Alam
Rajon 1 :Selangor
Vend :Malajzi
Kodi Postar :40300

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :MY-10
gjerësi :
gjatësi :
Zona Koha :Asia/Kuala_Lumpur
Koha Koordinuar Universal :UTC+8
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Jalan Pujangga 23/5, 40300, Shah Alam, Selangor është e vendosur në Malajzi.Kodi i saj është zip 40300.

Të tjerët u kërkohet në
 • 40300 Jalan+Pujangga+23/5,+40300,+Shah+Alam,+Selangor
 • 36260 San+José+de+Cervera,+36260,+Guanajuato,+Guanajuato
 • 7681+DN 7681+DN,+Vroomshoop,+Twenterand,+Overijssel
 • 202411 Berni,+202411,+Bilari,+Moradabad,+Moradabad,+Uttar+Pradesh
 • K7K+3G2 K7K+3G2,+Kingston,+Frontenac,+Ontario
 • PR3+1SG PR3+1SG,+Garstang,+Preston,+Calder,+Wyre,+Lancashire,+England
 • 29350 El+Ambo+Alto,+29350,+Zinacantán,+Chiapas
 • 15204 SB+Ramūnė,+Bezdonys,+15204,+Vilniaus+r.,+Vilniaus
 • 3871+HG 3871+HG,+Hoevelaken,+Nijkerk,+Gelderland
 • 415-854 415-854,+Daegot-myeon/대곶면,+Gimpo-si/김포시,+Gyeonggi-do/경기
 • 175106 Kotla,+175106,+Thunag,+Mandi,+Himachal+Pradesh
 • L8G+2E8 L8G+2E8,+Hamilton,+Hamilton,+Ontario
 • 120-760 120-760,+Hongeun+1(il)-dong/홍은1동,+Seodaemun-gu/서대문구,+Seoul/서울
 • CB24+4WS CB24+4WS,+Swavesey,+Cambridge,+Swavesey,+South+Cambridgeshire,+Cambridgeshire,+England
 • G3760 El+Mataco,+Santiago+del+Estero
 • 8191+KP 8191+KP,+Wapenveld,+Heerde,+Gelderland
 • None Buulo+Eyle,+Waajid,+Bakool
 • 695-903 695-903,+Aewor-eup/애월읍,+Jeju-si/제주시,+Jeju-do/제주
 • 690551 Purakad,+690551,+Ambalapuzha,+Alappuzha,+Kerala
 • 31370 Plomeros,+Chihuahua,+31370,+Chihuahua,+Chihuahua
Jalan Pujangga 23/5, 40300, Shah Alam, Selangor,40300 ©2014 kodin postar Query