Malajzikodin postar Query
MalajziKedahJitra06000Taman Melati Tunjang06000
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Taman Melati Tunjang, 06000, Jitra, Kedah: 06000

06000

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Taman Melati Tunjang, 06000, Jitra, Kedah
Qytet :Taman Melati Tunjang
Rajon 2 :Jitra
Rajon 1 :Kedah
Vend :Malajzi
Kodi Postar :06000

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :MY-02
gjerësi :
gjatësi :
Zona Koha :Asia/Kuala_Lumpur
Koha Koordinuar Universal :UTC+8
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Taman Melati Tunjang, 06000, Jitra, Kedah është e vendosur në Malajzi.Kodi i saj është zip 06000.

Të tjerët u kërkohet në
Taman Melati Tunjang, 06000, Jitra, Kedah,06000 ©2014 kodin postar Query