МалезијаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Jalan Tunku Dalam, 50480, Kuala Lumpur, Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur: 50480

50480

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Jalan Tunku Dalam, 50480, Kuala Lumpur, Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur
Град :Jalan Tunku Dalam
Регионот 2 :Kuala Lumpur
Регионот 1 :Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur
Земја :Малезија
Поштенски :50480

Други Информации
Јазик :English (EN)
Регионален Код :MY-14
ширина :
должина :
Временска Зона :Asia/Kuala_Lumpur
Координирано Универзално Време :UTC+8
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Jalan Tunku Dalam, 50480, Kuala Lumpur, Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur се наоѓа во Малезија. Нејзините поштенски код е 50480.

Другите се е достапен
Jalan Tunku Dalam, 50480, Kuala Lumpur, Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur,50480 ©2014 Поштенски Пребарување