МалезијаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Lorong Balam, 51100, Kuala Lumpur, Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur: 51100

51100

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Lorong Balam, 51100, Kuala Lumpur, Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur
Град :Lorong Balam
Регионот 2 :Kuala Lumpur
Регионот 1 :Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur
Земја :Малезија
Поштенски :51100

Други Информации
Јазик :English (EN)
Регионален Код :MY-14
ширина :
должина :
Временска Зона :Asia/Kuala_Lumpur
Координирано Универзално Време :UTC+8
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Lorong Balam, 51100, Kuala Lumpur, Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur се наоѓа во Малезија. Нејзините поштенски код е 51100.

Другите се е достапен
Lorong Balam, 51100, Kuala Lumpur, Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur,51100 ©2014 Поштенски Пребарување