Malajzikodin postar Query
MalajziKelantanPasir Mas17000Kampong Kubang Kangkong17000
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Kampong Kubang Kangkong, 17000, Pasir Mas, Kelantan: 17000

17000

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Kampong Kubang Kangkong, 17000, Pasir Mas, Kelantan
Qytet :Kampong Kubang Kangkong
Rajon 2 :Pasir Mas
Rajon 1 :Kelantan
Vend :Malajzi
Kodi Postar :17000

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :MY-03
gjerësi :
gjatësi :
Zona Koha :Asia/Kuala_Lumpur
Koha Koordinuar Universal :UTC+8
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Kampong Kubang Kangkong, 17000, Pasir Mas, Kelantan është e vendosur në Malajzi.Kodi i saj është zip 17000.

Të tjerët u kërkohet në
Kampong Kubang Kangkong, 17000, Pasir Mas, Kelantan,17000 ©2014 kodin postar Query