Malajzikodin postar Query
MalajziPerakParit32800Kampong Pasir Gajah32800
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Kampong Pasir Gajah, 32800, Parit, Perak: 32800

32800

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Kampong Pasir Gajah, 32800, Parit, Perak
Qytet :Kampong Pasir Gajah
Rajon 2 :Parit
Rajon 1 :Perak
Vend :Malajzi
Kodi Postar :32800

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :MY-08
gjerësi :
gjatësi :
Zona Koha :Asia/Kuala_Lumpur
Koha Koordinuar Universal :UTC+8
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Kampong Pasir Gajah, 32800, Parit, Perak është e vendosur në Malajzi.Kodi i saj është zip 32800.

Të tjerët u kërkohet në
Kampong Pasir Gajah, 32800, Parit, Perak,32800 ©2014 kodin postar Query