Malajzikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Estet Mayfield, 13300, Tasek Gelugor, Pulau Pinang: 13300

13300

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Estet Mayfield, 13300, Tasek Gelugor, Pulau Pinang
Qytet :Estet Mayfield
Rajon 2 :Tasek Gelugor
Rajon 1 :Pulau Pinang
Vend :Malajzi
Kodi Postar :13300

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :MY-07
gjerësi :
gjatësi :
Zona Koha :Asia/Kuala_Lumpur
Koha Koordinuar Universal :UTC+8
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Estet Mayfield, 13300, Tasek Gelugor, Pulau Pinang është e vendosur në Malajzi.Kodi i saj është zip 13300.

Të tjerët u kërkohet në
Estet Mayfield, 13300, Tasek Gelugor, Pulau Pinang,13300 ©2014 kodin postar Query